Kurumsal - Ekspres Plaza

Ekspres Plaza

Firmamız, 1974 - 1992 yıllarında OTO TEM kolektif şirketi adı altında Gaziantep'in ilk otomatik oto yıkama makinesi ile yıkama,  yağlama, detaylı temizlik hizmetleri, Petrol Ofisi ve Shell bayii olarak iki adet benzin istasyonu ile faaliyet göstermiştir.

1985 yılından itibaren SÜPER OTO A.Ş. Adı altında, madeni yağ bayii, otobüs, kamyon, otomobil yıkama yağlama, kantar, motor test hizmetleri olarak 2007 yılına kadar hizmet vermekteydik.

1992'den beri EKSPRES OTO GALERİ, adı altında otomobil alım satımı yapmaktayız. 2003 yılından beri kendi tesisimizde EKSPRES PLAZA adı altında çalışmaktayız. Tesisimizin, giriş katında(400 M² kapalı 300 M² açık), alt katta (750 M² kapalı) 0 KM ve 2. El oto alım satımı yapmaktayız. Firmamız Gaziantep'in 2. El otomobil sektörünün önde gelen firmalarındandır.

Otomobil sektörünün çeşitli branşlarında 45 yıldır faaliyet göstermekteyiz. İyi bir müşteri portföyüne sahibiz. Firmamız marka göstermeksizin 0 KM ve 2. El otomobil alım satımı ile bölge halkına hizmet vermektedir.

 

"Parolamız 2. Elde Güven"

WhatsApp chat